Puuruusun Aatos zoekt een nieuwe plek om z’n mandje neer te zetten

Door omstandigheden zoekt een jonge reu (14 maanden) een nieuw thuis.

Aatos zit midden in zijn pubertijd. Hij kent zijn basis commando’s maar heeft helaas niet geleerd dat er ook grenzen zitten aan zijn gedrag. Hier moet echt aan gewerkt worden.

Voor Aatos zou het goed zijn als hij ergens terecht zou komen waar hij alleen is OF waar al een stabiele volwassen hond aanwezig is. Zodat hij van deze hond van alles kan leren en zich ook aan deze hond kan optrekken. Op dit moment weet hij van enthousiasme niet hoever hij kan gaan onder invloed van zijn hormoonontwikkeling. Het mooiste zou zijn als mensen al ervaring hebben met een hond uit rasgroep 5.

Inmiddels zijn er voldoende gegadigden en dank aan iedereen die heeft gereageerd.