Pieter heeft zijn gouden mandje!

Voor Pieter, de Västgötaspets is een nieuw thuis gevonden! Pieter gaat wonen bij Laska, een West-Siberisch Laika teefje en haar baasjes.

Zij hebben reeds kennis gemaakt en de klik is overduidelijk. Deze familie kan Pieter de prikkelarme omgeving bieden die hij zo nodig heeft en zij zijn zeer goed bekend met het gedrag van onze eigenwijze noorderlingen.

Twee jaar geleden hebben zij Laska geadopteerd via het Noodfonds. Zij hadden reeds de Noorse Buhund Åsta, maar die is hun onlangs ontvallen.

Na evaluatie van Pieter en in overleg met zijn huidige eigenaren is deze familie als beste voor Pieter beoordeeld. We zullen vast nog over hem horen!

Het Noodfonds wil iedereen bedanken die voor Pieter heeft gereageerd! Als zij dit willen, zal het Noodfonds hen op de lijst voor herplaatsers zetten opdat zij, bij een nieuw verzoek tot herplaatsing van één van onze rassen, direct benaderd kunnen worden.

Sylvia Mathlener
Secretaris Noodfonds Scandia